61001, м. Харків, вул. Плеханівська, буд. 4А, офіс 31/4

057 7581881, +380686015400, +380957683884, +380637581469

Понеділок - п'ятниця з 9.00 до 18.00. Субота і неділя вихідні

Заправка картриджів

Заправка картриджів
Шукаєте де в Харкові заправити картридж для лазерного або струменевого принтера, БФП, копіювального апарата - звертайтеся до нас в сервісний центр КИТ С, район метро Гагаріна.
Виконуємо роботи на місці у замовника у всіх районах міста: Олексіївка, Павлово поле, Салтівка , Холодна гора, Нові дома, ХТЗ та ін.
Знижка 10% на заправку картриджа при самовивозі. Для організацій безготівковий розрахунок з ПДВ!

Оберіть підкатегорію


Коли потрібно заправляти принтер


Якщо при друку документів і зображень з'явилися прогалини то в більшості випадків пора замінити картридж в принтері чи БФП на новий, або скористатися послугою по заправці картриджа.

У порівнянні з покупкою нового картриджа, його заправка дозволить істотно скоротити витрати на друк.
Виробник принтера має на увазі одноразове використання витратного матеріалу, але для повноцінного і якісного використання робить запас міцності для картриджа друкувального пристрою, що дозволяє використовувати його повторно і не забруднювати навколишнє середовище величезною кількістю відпрацьованих витратних матеріалів.

Як заправити картридж у Харкові


Можна викликати нашого фахівця який виконає послугу прямо на місці у замовника в офісі або вдома. При наявності дефектів на роздрукованому аркуші майстер вкаже на причину і які деталі пристрою потрібно замінити при необхідності ремонту щоб відновити картридж. Ви зможете побачити і перевірити результат відразу після виконання робіт на своєму принтері. На виїзді заправляємо лише картриджі для лазерних принтерів, для струменевих принтерів заправку виконуємо тільки в лабораторних умовах.

Якщо потрібно швидко заправити картридж, можете принести його до нас в майстерню. При відсутності черги заправка лазерника в середньому займе від 15 до 30 хвилин. При цьому Ви ще отримуєте додаткову знижку - ціна на заправку картриджа буде менше за прайс на 10% за самовивезення.

У будь-якому випадку перед виїздом до нас або перед викликом майстра зателефонуйте нам або зробіть заявку в інтернет магазині, щоб узгодити всі деталі Вашого замовлення з нашим менеджером (час приїзду, вартість заправки, наявність витратних матеріалів для заправки - тонера , чорнила, чіпів).