61001, м. Харків, вул. Георгія Тарасенка, буд. 4А, офіс 31/4

+380686015400, +380957683884, +380637581469

Понеділок - п'ятниця з 9.00 до 16.00. Субота і неділя вихідні

Заправка картриджів для лазерних та струменевих принтерів, БФП, копіювальних апаратів

Заправка картриджів для лазерних та струменевих принтерів, БФП, копіювальних апаратів
Шукаєте де в Харкові заправити картридж для лазерного або струменевого принтера, БФП, копіювального апарата – звертайтесь до нас у сервісний центр КИТ С, розташований в історичному серці Харкова на вулиці Георгія Тарасенка, будинок 4А, офіс 31/4, на другому поверсі. Це район метро Гагаріна.

Оберіть підкатегорію


Коли потрібно заправляти принтер

Якщо при друку документів і зображень з'явилися прогалини то в більшості випадків пора замінити картридж в принтері чи БФП на новий, або скористатися послугою по заправці картриджа.

У порівнянні з покупкою нового картриджа, його заправка дозволить істотно скоротити витрати на друк.

Виробник принтера має на увазі одноразове використання витратного матеріалу, але для повноцінного і якісного використання робить запас міцності для картриджа друкувального пристрою, що дозволяє використовувати його повторно і не забруднювати навколишнє середовище величезною кількістю відпрацьованих витратних матеріалів.

Як заправити картридж у Харкові

Можна викликати нашого фахівця який виконає послугу прямо на місці у замовника в офісі або вдома. При наявності дефектів на роздрукованому аркуші майстер вкаже на причину і які деталі пристрою потрібно замінити при необхідності ремонту щоб відновити картридж. Ви зможете побачити і перевірити результат відразу після виконання робіт на своєму принтері. На виїзді заправляємо лише картриджі для лазерних принтерів, для струменевих принтерів заправку виконуємо тільки в лабораторних умовах.

(*На період військового стану послуга з виїзду фахівця недоступна. Заправку картриджів виконуємо тільки в майстерні.)

Якщо потрібно швидко заправити картридж, можете принести його до нас в майстерню. При відсутності черги заправка лазерника в середньому займе від 15 до 30 хвилин.

У будь-якому випадку перед виїздом до нас або перед викликом майстра зателефонуйте нам або зробіть заявку в інтернет магазині, щоб узгодити всі деталі Вашого замовлення з нашим менеджером (час приїзду, вартість заправки, наявність витратних матеріалів для заправки - тонера , чорнила, чіпів).

Чому варто вибрати «КИТ С» для послуг із заправки картриджів?

У «КИТ С» ми розуміємо важливість друку без великих витрат. Наші послуги із заправки картриджів розроблені з урахуванням різноманітних потреб як домашніх користувачів, так і підприємств, забезпечуючи першокласну продуктивність широкого спектру струменевих та лазерних принтерів, а також багатофункціональних принтерів (БФП).

Ключові особливості наших послуг із заправлення картриджів:

  1. Гарантія якості: КИТ С віддає пріоритет якості друку. Наші фахівці використовують високоякісні чорнила та тонери, еквівалентні OEM-виробникам, щоб гарантувати, що кожна заправка забезпечує чіткі та яскраві відбитки, що відповідають галузевим стандартам або перевершують їх.
  2. Екологічно свідома практика: забезпечте сталий розвиток за допомогою КИТ С. Наші послуги із заправки картриджів сприяють скороченню відходів, просуваючи екологічно чисті рішення для друку, які відповідають вашому прагненню до більш зеленої планети.
  3. Повна сумісність із принтерами: незалежно від того, чи є у вас принтер для домашнього офісу чи МФУ бізнес-класу, наші кваліфіковані фахівці «КИТ С» добре розуміються на заправці картриджів для принтерів широкого спектру марок. Випробуйте сумісність без компромісів.
  4. Досвідчені технічні фахівці: довірте свої друкувальні пристрої рукам наших кваліфікованих фахівців. Майстри сервісної компанії «КИТ С» мають багатий досвід, забезпечуючи точність і уважність на кожному етапі процесу заправки картриджів.