61001, м. Харків, вул. Георгія Тарасенка, буд. 4А, офіс 31/4

+380686015400, +380957683884, +380637581469

Понеділок - п'ятниця з 9.00 до 16.00. Субота і неділя вихідні

Угода користувача

1. Загальні положення

 

1.1. Справжня Угода (надалі - Угода) регламентує правовідносини між сайтом kit2000s.com.ua і фізичною особою (надалі - Користувач) при використанні інформації на сайті kit2000s.com.ua, а також відправку поштових повідомлень за допомогою Поштових сервісів (електронної пошти).

1.2. Ця Угода може бути змінена Адміністрацією без будь-якого спеціального повідомлення Користувача. Нова редакція Угоди вступає в силу з моменту її розміщення на порталі.

1.3. Правовідносини, що виникають між Користувачем і Адміністрацією, в зв'язку з виконанням цієї Угоди, регулюються законодавством України.

 

2. Взаємодія

 

2.1. Сайт kit2000s.com.ua надає Користувачам інтернет-сервіси.

2.2. Для того щоб скористатися функціями Сервісами Сайту, Користувач повинен пройти наступну процедуру реєстрації:

2.2.1. Заповнити реєстраційну форму. При цьому, реєструючись на сайті kit2000s.com.ua, Користувач погоджується надати достовірну і точну інформацію про себе і свої контактні данні.

2.2.2. Підтвердити свою згоду з умовами цієї Угоди.

2.2.3. По завершенні процесу реєстрації Користувач вводить логін облікового запису і пароль для доступу до Сервісів Сайту. Користувач персонально несе відповідальність за безпеку свого логіна і пароля, а також повну відповідальність за всі дії, які будуть здійснені Користувачем в процесі використання сервісів Сайту;

2.2.4. Користувач погоджується з тим, що Адміністрація має право збирати і зберігати реєстраційні дані Користувача (в разі отримання таких), в рамках Сервісу з метою виконання положень цієї Угоди. Особисті дані Користувача не надаються третім особам.

2.3. Всі питання надання прав доступу до мережі Інтернет, купівлі та встановлення для цього відповідного обладнання і програмного забезпечення вирішуються Користувачем самостійно і не підпадають під дію цієї Угоди.

2.4. Пароль Користувача від сервісів Сайту kit2000s.com.ua може бути відновлений Адміністрацією тільки в разі точної, вірної і повної вказівки інформації, зазначеної при первинній реєстрації Користувачем облікового запису.

2.5. Адміністрація не здійснює будь-який контроль і не несе відповідальності за зміст листування користувачів, за винятком випадків, передбачених законодавством України.

 

3. Сервіси (Розміщення Матеріалів)

 

3.1. Користувач розміщує свої Матеріали на Сайті kit2000s.com.ua в межах даного ресурсу без виплати будь-якої винагороди.

3.2. Користувач усвідомлює і погоджується, що електронна пошта може містити службові повідомлення Адміністрації, автоматичні повідомлення та новини розсилки і що такі повідомлення є необхідною умовою її використання.

3.3. Користувач погоджується з тим, що Адміністрація має право розміщувати на сторінках, що містять Матеріали Користувача, рекламні банери і оголошення, модифікувати Матеріали з метою розміщення реклами.

3.4. Відповідальність за несанкціоноване копіювання і використання Матеріалів несуть всі будь-які юридичні та фізичні особи, які неправомірно використовували Матеріали, розміщені на цьому сайті.

3.5. До тих пір, поки не встановлено інше, всі майнові і особисті немайнові права на Матеріал належать користувачу що їх розмістив. Користувач попереджений про встановлену чинним законодавством України відповідальність за неправомірне використання і розміщення чужих матеріалів (творів). У разі якщо буде встановлено, що користувачем розміщені Матеріали, де він не є їх законним правовласником, ці Матеріали будуть вилучені з вільного доступу на першу вимогу законного правовласника.

3.6. При розміщенні Матеріалу Адміністрація вказує псевдонім (нікнейм) Користувача, вказаний Користувачем при наданні Матеріалу.

3.7. Користувач розуміє і приймає, що за всю інформацію, дані, текст, повідомлення та інші матеріали, розміщені для загального доступу або передані в приватному порядку, відповідальна та особа, яка здійснила дане розміщення.

 

4. Припинення дії облікового запису та видалення Матеріалів Користувача

 

4.1. Користувач згоден з тим, що Адміністрація залишає за собою право припинити дію облікового запису Користувача і / або заблокувати Користувачеві доступ до Сайту, в будь-який час без попереднього повідомлення Користувача і без зазначення причини, в наступних випадках:

4.1.1 Порушення положень цієї Угоди, його частин і доповнень;

4.1.2 За відповідним запитом органів державної влади, згідно з чинним законодавством;

4.1.3 Тривале невикористання (від 6 календарних місяців поспіль) облікового запису для доступу до сайту;

4.1.4 Інших випадках, якщо Адміністрація визнає подібне видалення необхідним для нормальної роботи Сайту.

4.2. Користувач має право в будь-який момент відмовитися від використання свого облікового запису в пошті і видалити свій обліковий запис. Дані розміщені на сайті в подібних випадках знищуються без можливості відновлення автоматично.

4.3. Припинення дії облікового запису Користувача передбачає видалення доступу Користувача до персональної частини Сайту;

4.4. Адміністрація залишає за собою право на свій власний розсуд змінювати (модерувати) або видаляти будь-яку опубліковану Користувачем інформацію, з попереднім повідомленням або без такого, не відповідаючи за будь-яку шкоду, яка може бути заподіяна Користувачеві такою дією.

 

5. Права і обов'язки

 

5.1. Адміністрація намагається забезпечувати безперебійну роботу Сайту, однак не несе відповідальності за повну або часткову втрату Матеріалів, що розміщуються Користувачем, а також за недостатню якість або швидкість надання Послуг

5.2. Користувач має право розміщувати за допомогою Сайту об'єкти інтелектуальної власності, права на використання, яких належать йому на законних підставах.

5.3. Адміністрація має право відмовити Користувачеві в розміщенні Матеріалів, текстових повідомлень, а також видалити Матеріали на свій розсуд, якщо їх зміст суперечить вимогам цієї Угоди.

5.4. Користувач погоджується з тим, що він несе повну відповідальність за зміст своїх Матеріали, розміщені ним на Сайті. Адміністрація не несе відповідальності за зміст Матеріалів і за відповідність їх вимогам законодавства, за порушення авторських прав, несанкціоноване використання знаків для товарів і послуг (торгових марок), найменувань фірм і їх логотипів, а також за можливі порушення прав третіх осіб у зв'язку з розміщенням Матеріалів на сайті. У разі надходження претензій від третіх осіб, пов'язаних з розміщенням Матеріалів, Користувач самостійно і за свій рахунок врегулює вказані претензії.

5.5. Автором зазначених у цьому пункті матеріалів зберігає за собою всі майнові і особисті немайнові авторські права, відповідно до законодавства України та міжнародних угод.

5.6. Адміністрація не гарантує, що сервіси сайту будуть відповідати вимогам Користувача; надаватимуться безперервно, швидко, надійно і без помилок, а результати, які можуть бути отримані Користувачем, будуть точними і надійними.

5.7. Будь-які матеріали, отримані Користувачем з використанням сервісів Сайту, Користувач використовує на власний страх і ризик. Користувач самостійно несе відповідальність за будь-які збитки, які можуть бути нанесені комп'ютеру і / або даним в результаті завантаження і використання цих матеріалів.

5.8. Адміністрація зобов'язується повідомити Користувача про претензії 3-х осіб на розміщення Користувачем Матеріали. Користувач зобов'язується або надати Адміністрації права на використання Матеріалу або видалити Матеріал.

5.9. Адміністрація має право на першу вимогу відповідного уповноваженого (правоохоронного) органу, але відповідно до чинного законодавства, надавати такому державному органу наявну інформацію про Користувача, не виключаючи персональні дані.

5.10. Користувач визнає, що Адміністрація може встановлювати обмеження у використанні сервісів.

5.11. Адміністрація не несе відповідальності:

- за дії Користувача на Сайті;

- за збої, що виникають в телекомунікаційних і / або енергетичних мережах, дії шкідливих програм, а також за недобросовісні дії третіх осіб;

- за зміст і законність Інформації, використовуваної / одержуваної Користувачем в рамках Сервісу, а також за її характер;

- за збиток / упущену вигоду, заподіяний Користувачеві в результаті використання або неможливості використання того чи іншого сервісу;

- за будь-які пошкодження програмного і / або апаратного комплексу Користувача, що виникли в результаті користування сервісом.

 

6. Загальна інформація

 

6.1. Ця Угода є юридично зобов'язуючим, як для Адміністрації, так і для Користувача.

6.2. Користувач має право відмовитися від прийняття змін і доповнень до Угоди, вироблених Адміністрацією, що означає відмову Користувачем від сервісів Сайту.

6.3. Всі можливі суперечки, що виникають з приводу виконання цієї Угоди, вирішуються відповідно до норм чинного законодавства України.

6.4. Ніщо в Угоді не може розумітися як встановлення між Користувачем і Адміністрацією агентських відносин, відносин товариства, відносин по спільній діяльності, відносин особистого найму, або будь-яких інших правовідносин, прямо не передбачених цією Угодою.

6.5. Користувач, який вважає, що його права й інтереси порушені через дії Адміністрації або третіх осіб у зв'язку з розміщенням на Сайті будь-якого Матеріалу, направляє претензію до служби підтримки.

6.6. У разі прийняття нормативно-правових актів органами влади України, які зачіпають цілком або в частині функціонування Сайту або Сервісів, Адміністрація зберігає за собою право внесення будь-яких змін у функціонування Сервісів, спрямованих на приведення діяльності Сайту у відповідність з новими нормами.