61001, м. Харків, вул. Георгія Тарасенка, буд. 4А, офіс 31/4

+380686015400, +380957683884, +380637581469

Понеділок - п'ятниця з 9.00 до 16.00. Субота і неділя вихідні

Ремонт лазерних принтерів та БФП

Ремонт лазерних принтерів та БФП
Сервісний центр КИТ С міста Харків виконує діагностику, технічне обслуговування і ремонт лазерних принтерів і БФП - багатофункціональних друкуючих пристроїв.

Показано від 1 до 3 з 3 (всього сторінок: 1)

Якщо принтер перестав працювати

Не обов'язково відразу нести його в ремонт або викликати майстра. Для початку просто зателефонуйте нам і повідомте точну модель Вашого принтера або БФП і опишіть характер несправності. Частина проблем з відновлення працездатності друкувального пристрою можна вирішити по телефону абсолютно безкоштовно, звернувшись до нашого фахівця. Як правило, це можуть бути проблеми пов'язані з неправильним підключенням принтера, збої або настройка драйвера пристрою, або проблеми додатку з якого відбувається друк документа або зображення, некоректна установка витратних матеріалів (картриджа або паперу) та інші.
Якщо все ж характер несправності принтера вимагає безпосереднього втручання фахівця, привозьте його до нас в майстерню розташовану за адресою: місто Харків, вулиця Плеханівська 4А, 2 поверх, офіс 31/4 (район метро Гагаріна).
Можна скористатися нашою доставкою, послуга платна, ми не включаємо вартість доставки в вартість ремонту обладнання. Вартість доставки залежить від габаритів, ваги і від району міста (Олексіївка, Павлово поле, Селище Жуковського, Холодна Гора, Нові будинки, ХТЗ, Салтівка, Журавлівка, Москалівка і т.д.) в якому знаходиться принтер. В середньому забрати принтер (вагою до 15 кг.), а потім привезти його назад до Вас обійдеться в 200 - 300 грн.

Характерні несправності лазерних принтерів

Пристрій не захоплює папір, або захоплює по кілька аркушів паперу, або показує заминання паперу. Такі симптоми вказують швидше за все на проблеми в вузлі подачі паперу. Це можуть бути зношені ролики захоплення і подачі паперу, гальмівні майданчики, несправності муфти подачі паперу, сторонні предмети потрапили в принтер.

Комп'ютер не «бачить» принтера, немає зв'язку з Вашим друкуючим пристроєм. Це може бути несправність кабелю який з'єднує комп'ютер з принтером, поломка роз'ємів комп'ютера або принтера, несправність плати форматера принтера або БФП.

Сторонні звуки - стуки, торохтіння, скрегіт - зазвичай говорять про поломку шестерень редуктора принтера.

Не запікається і не тримається порошок на папері, гучний шелест при роботі принтера говорять про проблеми з пічкою. Це може бути порвана термоплівка, знос підшипників, пошкодження гумового валу.

Дефекти роздрукованого зображення - точки, темні або білі смуги, темні плями або світлі залисини в 80% вказують на проблему з картриджем лазерного принтера, але не виключено що може бути несправним і сам пристрій.

Діагностика лазерного принтера

Після приймання принтера наш фахівець виконує його діагностику, і повідомляє клієнту результат і вартість ремонту. У разі згоди на ремонт, діагностика принтера безкоштовна, в іншому випадку за діагностику потрібно буде сплатити. Вартість діагностики обмовляється при прийманні обладнання в ремонт і залежить від складності друкувального пристрою. В середньому для монохромних принтерів і БФП персональної серії діагностика обійдеться від 150 грн.