Діркопробивачі
Діркопробивач (дирокол) це пристрій який служить для пробивання отворів в листових матеріалах таких як папір, картон, пластик, шкіра. Зазвичай застосовують для підготовки документів до зберігання в спеціальних папках швидкозшивачах і сегрегаторах (реєстраторах).
Показано від 1 до 15 з 15 (всього сторінок: 1)
Основні характеристики діркопробивачів
Одним з найважливіших параметрів на який насамперед звертають увагу – це потужність пристрою, яка виражається в кількості аркушів, які зможе пробити дирокол за один раз. Якщо вам потрібен маленький компактний діркол, який можна носити з собою в сумці, то це буде пристрій здатний пробити 10 - 12 аркушів, бажано оснащений замком для ножів.Для роботи в офісі, при середньому документообігу найкраще підійдуть пристрої з потужністю пробивання від 20 до 40 аркушів. Вони досить сильні для своїх завдань та не займають багато місця на робочому столі.
Для роботи з великими обсягами документів, наприклад в архівах, у великих офісах, у копіювальних центрах використовують потужні діркопробивачі, здатні пробити від 60 до 200 і більше аркушів. У деяких професійних моделях передбачені змінні ножі та марзани.
Матеріал корпусу дірокола
Корпуси можуть бути металевими, пластиковими або комбінованими. Метал додає міцності та надійності виробу, а пластик більш привабливий зовнішній вигляд і дизайн.Кількість отворів, що пробиваються
Найпоширеніший пристрій це діркопробивач на два отвори діаметром 5,5 мм. та відстанню між їхніми центрами 80 мм. Але в залежності від завдань, є пристрої на 1, 3, 4 та більше отворів. Є діроколи з фігурною висічкою, з регульованою відстанню між отворами, з ножами, що відключаються. Дуже важливу роль відіграє наявність лінійки для точного позиціонування паперу при перфоруванні.Замовляйте діроколи в інтернет-магазині КИТ С, ми допоможемо підібрати оптимальний варіант для Ваших завдань.